10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

פילינג ירוק

פילינג שראמק

פילינג ירוק צמחי  |  מבוסס על צמחים ירוקים טבעיים

הפילינג הירוק נחשב בין כל סוגי הפילינג,לפילינג האיכותי ביותר. השימוש בו נעשה לאחר הערכה יסודית של מצב העור.

איך זה עובד?

משפשפים את תערובת פילינג הצמחים המוכנה לתוך העור בתנועות עיסוי אינטנסיביות. פילינג מתחיל את התהליכים הפנימיים של פעילות הפיברובלסט לייצור קולגן ואלסטין בריאים, מיקרו-סירקולציה בדם משופרת, שיפור התזונה והחמצן של העור, תהליכים מטבוליים מואצים, מופעל גירוי של חידוש תאי העור הטבעי.

מתי ניתן לצפות לתוצאות?

תהליך חידוש העור נמשך בין יומיים לחמישה ימים, תלוי במרקם העור ובסוג הפילינג. בזמן זה העור זקוק לטיפול ביתי עם מוצרי טיפוח מיוחדים.

לאילו בעיות מיועד הטיפול בעזרת הפילינג הירוק

טיפול ודיכוי אקנה
העלמת סימנים פוסטאקנה
טיפול בחטטים
טיפול בפיגמנטצה הורמונלית
העלמת סימני מתיחה
מיצוק העור

פילינג ירוק לטיפוח

בתקופה שלנו המודעות הרבה לנראות ולטיפוח מביאה לכך שאנשים מחפשים שיטות שונות כיצד להחזיר לגופם ובמיוחד לפנים שלהם את מעיין הנעורים. היום גם ישנה מודעות רבה לחשיבות החומרים בהם עושים שימוש בכל תחום. ישנו ניסיון לכוון לכיוון הירוק והטבעי ככל שניתן, במיוחד כשמדובר בחומרים שאנו מכניסים לגופנו. חיבור בין מודעות גבוהה יותר למראה ולטיפוח יחד עם חיפוש אחר הטבעי הביא לפיתוחו של פילינג ירוק. פילינג זה דומה בעיקרון הפעולה שלו לפילינג אחר כמו פילינג כימי. גם הוא מביא לקילוף שכבות עור ולהתחדשות תאי העור, אף הכל נעשה בעדינות רבה יותר מבלי לגרום לכאבים ולגירויים מיותרים.

מהו בדיוק פילינג ירוק?

פילינג ירוק הוא תרכובת של צמחים הידועים בסגולות הרפואיות שלהם. החומרים הצמחיים עוברים עיבוד מינימלי כך שמדובר על תכשיר טבעי ששומר על תכונות כל אחד מהצמחים ומאפשר ליתרונות הרבים שבכל אחד מהם לבוא לידי ביטוי בעור. פילינג ירוק מקלף בעדינות שכבות עור ומסייע בכך להסרת כתמים בפנים, מסייע לטיפול באקנה ופצעים, וכמובן התחדשות העור מביאה ליצירת קולגן ואלסטין באופן מוגבר, אותם חלבונים האחראים על מיצוק העור וחיוניותו. התוצאה היא מראה פנים רענן, חלק וקורן הרבה יותר. הפילינג מכיל חומרים כמו חומצה לקטית המעודדת הזרמת דם לאזור המטופל ובכך הגעת חומרים חיוניים לאזור וגם סילוק פסולת ורעלים, מכיל חומצות אמינו חיוניות מן הצומח ואנזימים המסייעים בפעולות חיוניות.

פילינג ירוק- רק במקום המתמחה בתחום

ישנם מקומות רבים המציעים פילינג עמוק, אך רבים מהם עושים עדיין שימוש בפילינג כימי אשר אמנם מקלף את שכבות העור וגורם להתחדשות העור אך החומרים מהם הוא עשוי הם חזקים ויוצרים גירויים והתאוששות איטית יותר של העור. כאשר אתם מחפשים מקום לעבור בו טיפול פילינג, בחרו מקום הדוגל בשימוש בשיטות ובחומרים טבעיים ככל שניתן וכן בטיפולים אשר מעודדים תהליכים טבעיים בגוף. לא כל קליניקה מציעה טיפולי פילינג ירוק. לרוב אלה מרפאות מתקדמות אשר מחפשות את הדרכים לא רק להביא לתוצאות מעולות אלא שהתהליך והחומרים בהם הן משתמשות יהיו ידידותיים ובריאים.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים מתקדמים לחידוש העור, הסרת כתמי עור, טיפול באקנה ועוד. המרפאה דוגלת בשיטות ידידותיות ובשימוש בחומרים טבעיים המועילים לעור. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות