10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

מתיחת פנים ללא ניתוח - HIFU 3D​

היא שיטת מתיחת הפנים הבלתי-כירורגית היחידה הפועלת על שכבת שריר-אפונורוטית (“SMAS”). לראשונה בישראל אנו מציעים טיפול בפטוזיס של העור והיווצרות הידוק העור ואובל ברור של הפנים מבפנים ללא צלקות והרדמה.

מכונת האולטראסאונד 3d Hifu (דרום קוריאה) להרמת SMAS . הרמה מושגת על ידי חשיפה לפולסים גלי קול בתדירות גבוהה בשכבות העמוקות של הדרמיס. טכנולוגיית
HIFU (High Intensive Focused Ultrasound) המשמשת באולטרסאונד ומאפשרת קרישה ממוקדת של רקמות ברמה של הרקמת הסמאס.רקמות הסובבות נשארות שלמות ואינן חשופות להשפעות תרמיות.

אנו ממליצים על הרמת SMAS לכל מי שרוצה לשקם עור נעורים ללא ניתוח והרדמה כללית. להרמת גלי קול אין כמעט התוויות נגד, ולכן הוא מתבצע גם לאחר ניתוחים פלסטיים כדי להגביר את ההשפעה.

איך זה עובד?

תדר רדיו מסוג RF מספק חימום מדויק ואופטימלי המאפשר לעצב ולפסל את העור בקלות.
עיסוי ואקום בלחץ עדין מאפשר טיפול עמוק ומקסימלי, טכנלוגיית E.C.A הפועלת במקביל לתדרי הרדיו ולעיסוי, מסייעים בטיפול על ידי בקרת טמפרטורה והחיישנים המתקדמים של המכשיר מבטיחים טיפול בטיחותי ואפקטיבי ללא חשש מכוויות, כל המכלול הזה יחד מעניק את התוצאות המרביות בתחום החיטוב והצרת ההיקפים לטווח ארוך וללא התערבות כירורגית.

הרמת פנים היפו SMAS פועלת בשכבת השריר בפנים, חימום מדוייק באולטרסאונד גורם לרקמת הסמאס למתיחה בגלל נקודות קרישה.יכולת לשלוט בכל הפרמטרים במכשיר HIFU 3D מאפשרת לנו דיוק רב בכל האזורי פנים.

לאילו אזורים כדאי להשתמש ב-HIFU

  • איזור העיניים
  • קמטי הבעה מסביב לפה
  • איזור הסנטר
  • הידוק קו לסת ועצמות לחיים
  • טיפול בעור רפוי בצוואר

לכמה זמן הטיפול מחזיק?

השפעת ההליך נמשכת עד שנתיים.מיד אחרי טיפול ניראה כ30% מהתוצאה הכללית.


תוצאה סופית ניראת לאחר כ-180 יום לאחר הטיפול.

הרמת פנים ללא ניתוח – תוצאות יפות

ככל שאנו מתבגרים, כך עור הפנים מאבד מהחיוניות שלו וצונח כלפי מטה. גם שומן שנמצא באזור הלחיים נכנע לכוח המשיכה וצונח לאזור שסביב הפה והסנטר. הדבר יוצר מראה פחות אסתטי של הפנים, עם קמטים סביב הפה הנותנים תחושה של ארשת כועסת או עצובה. כל אלה יחד יוצרים מראה מבוגר ועייף יותר שאינו תואם בהכרח את תחושתו של אדם בתוכו. הרמת פנים ללא ניתוח הפך להיות טיפול מבוקש מאוד. אם קודם אנשים אך הם חששו לטפל בדבר בגלל החשש מניתוח, היום ישנן שיטות טיפול המאפשרות הגעה לתוצאות יפות בטיפול שאינו פולשני או לכל היותר זעיר פולשני ומינימום של תופעות לוואי.

שיטות לביצוע הרמת פנים ללא ניתוח

אם בגילאים צעירים יותר שכבות העור עד לעמוקה בהן מסודרות בצורה יפה כשכל הרכיבים נמצאים במקומם ומהודקים זה לזה, בגיל מבוגר יותר ישנו חוסר ברכיבים שונים מה שהופך את המראה למדולדל ורפוי. הרמת פנים ללא ניתוח נעשית באמצעות טכניקות המעודדות ייצור טבעי של אותם רכיבים שהולכים ומתמעטים כמו סיבי קולגן ואלסטין: סיבי חלבון השומרים על מיצוק העור. חימום העור עד לשכבות העמוקות באופן מבוקר בעזרת גלי רדיו או אולטרסאונד מביא להריסת הקולגן והאלסטין הישנים ומעודד את הגוף לייצר חדשים במקומם. כך מיצוק העור והרמתו נעשים באופן טבעי. לרוב משולב גם עיסוי בוואקום המעודד זרימת דם לאזור. ניתן לשלב גם הזרקת חומצה היאלורונית, חומר שהגוף מייצר בעצמו ופוחת עם השנים ונחשב חיוני למיצוק העור.

מהי הרמת פנים עם חוטים?

שיטה נוספת שיכולה להיות משולבת עם כל אחת מהשיטות שהוזכרו היא הרמת פנים ללא ניתוח באמצעות חוטים. מדובר על טיפול זעיר פולשני בהרדמה מקומית בו מוחדרים חוטים, בין אם חוטים נמסים או חוטים קבועים, המצמידים בצורה טובה יותר את רכיבי העור שממוקמים באופן לא אחיד ומפוזר. הרמה באמצעות חוטים יחד עם שיטות לעידוד ייצור קולגן ואלסטין יכולות להביא יחד לתוצאות משביעות רצון המחזיקות יפה למשך תקופה של עד שנתיים.

סלים סקין היא מרפאה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים מ 2010, כולל טכניקות שונות להרמת פנים ללא ניתוח. הכל נעשה ע”י מטפלים מנוסים ומוסמכים לטפל באותה שיטה. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות