10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

הרמת עפעפיים ללא ניתוח - Plasma Lifting

עד היום הפתרון האפקטיבי היחיד למתיחה והרמת עפעפיים נפולים או נפוחים היה ניתוח פלסטי. כעת, לראשונה תוכלי ליהנות מהאפקט של ניתוח עפעפיים באמצעות שיטה זולה יותר ולא פולשנית!

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

מוזמנת להכיר את השיטה החדשה להרמת עפעפיים עם טכנולוגית פלזמה המאפשרת לבצע טיפול לא פולשני למתיחת העור העודף בעפעף העליון והתחתון!

הרמת עפעפיים בטכנולוגית פלזמה – איך זה עובד?

הטיפול מבוצע באמצעות מכשור פרא רפואי המזרים את אנרגיית הפלזמה לאזור העפעף בפולסים עדינים המונחים על גבי העור. אנרגית הפלזמה מאפשרת לנו לצרוב בעדינות את שכבת העור החיצונית (האפידרמיס) על מנת להביא ל’גירוד” ואידוי של שכבה זו, מה שמוביל לכיווץ מצבורי שומן ומתיחה של העור באזור המטופל.

תוצאות הטיפול

  • הסרת עור עודף בעפעפיים
  • הסרת מצבורי שומן ונפיחויות
  • מתיחת העפעפיים והצערת מראה העיניים

למי זה מתאים?

  • לכל מי שרוצה להוריד 5 שנים ממראה הפנים כבר עכשיו
  • לכל מי שמעוניינת לבצע טיפול למתיחת עפעפיים ומחפשת אלטרנטיבה לניתוח

שלב חמישי בתהליך: Skin Up

מורחים על העור חומרים פעילים המכילים חומצה היאלרונית וחומרים בוני קולגן הגורמים 
לגוון עור אחיד, מראה צעיר יותר, מתיחה ומיצוק העור, העלמת קמטים וקמטוטים, העלמת סימני הרזיה וצלקות, והגברת זרימת הדם. ניתן לראות את התוצאות כבר מטיפול הראשון.

אופן הטיפול

  • בשלב הראשון נבצע אלחוש של האזור המטופל באמצעות משחה רפואית
  • בשלב הבא כבר נבצע את הטיפול עצמו תוך התמקדות באזור ספציפי אחד בקו העפעפיים
  • כל טיפול נמשך כ-15 דקות בלבד

התאוששות ותופעות לוואי

לאחר הטיפול תיווצר אדמומיות קלה בלבד באזור שתחלוף כעבור 24 שעות. בהמשך ייוצרו גם גלדים קטנים שיתקלפו וייעלמו תוך שבוע.

מתיחת העור בטכנולגית פלזמה – גם באזורים נוספים בפנים

בנוסף למתיחת העפעפיים הטיפול מתאים גם להסרה ומתיחה של קמטים וקמטוטים בכל אזור הפנים והצוואר כולל – קמטים סביב העיניים, קמטי מצח, קמטוטים מעל השפה, וקמטים בצוואר.

טיפול פלזמה לעפעפיים

ככל שאנו מתבגרים כך העור שלנו מאבד מהאלסטיות שלו ומהיכולת שלו להישאר הדוק ומתוח. הרכיבים בעור שמחברים את כל התאים יחד כשהם צמודים והדוקים מתמעטים וכך העור הופך להיות נפול יותר, מקומט ונכנע לכוחות המופעלים עליו ובראשם הגרביטציה. אחד האזורים בהם הדבר ניכר היטב הוא העפעפיים. צניחת עפעפיים היא תופעה מוכרת שמתרחשת לא בהכרח בגיל השלישי אלא גם הרבה קודם. הדבר פוגם במראה פנים רענן והעיניים שהן החלון לנשמה שלנו נראות עייפות. בעבר הרמת עפעפיים נעשתה בניתוח בלבד. היום ישנן דרכים להשיג תוצאה דומה ללא ניתוח כמו טיפול פלזמה לעפעפיים, טיפול שנעשה בצורה פשוטה וללא כאבים.

מהו בדיוק טיפול פלזמה לעפעפיים?

טיפול פלזמה לעפעפיים נעשה באמצעות מכשיר הדומה לעט. אנרגיית הפלזמה עוברת דרך המכשיר כאשר ניתן להתאים את עוצמת האנרגיה לפי הצורך. אנרגיית הפלזמה חודרת לשכבות העמוקות של העור. החימום הממוקד מביא להריסת סיבי קולגן ואלסטין ישנים ויצירת חדשים באופן מוגבר. קולגן ואלסטין הם  חלבונים אשר אחראים למיצוק העור וחיוניותו. הם שומרים על העור במצב מהודק ומתוח. כך ייצור מוגבר שלהם מביא להרמת העפעפיים בתהליך טבעי ללא ניתוח. הטיפול מיישר קמטים וקמטוטים שישנם גם על העפעפיים עצמם וגם בסביבתם הקרובה. הטיפול אינו כואב אלא גורם למעט חוסר נוחות במהלך הטיפול.

למה לצפות לאחר הטיפול?

כמו בכל טיפול, כדאי שתהיו מוכנים גם לתופעות שישנן אחריו. טיפול פלזמה לעפעפיים יגרום למעט תופעות שיחלפו מעצמן. ב 48 השעות שלאחר הטיפול תיתכן נפיחות קלה באזור הטיפול בלבד. במשך כשבוע לאחר הטיפול העור באזור יתקלף, תגובה נורמלית לטיפול וסימן לכך שישנה התחדשות של העור, המביאה להשגת המטרה המרכזית שהיא מתיחת העפעפיים והרמה שלהם. תהליך הריפוי כולו עד להתחדשות מלאה יכול לקחת עד שבועיים מיום הטיפול. חשוב לנהוג לפי הוראות המטפל, למשל לחשוף את האזור לשמש מעט ככל האפשר בימים הראשונים וגם לשמור על האזור נקי.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים לא פולשניים המביאים לתוצאות מעולות באמצעות  מקצועיות רבה ושימוש במכשור מתקדם. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות