10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

טכנולוגית ה- Cool Lifting

טיפול Cool Lifting הוא טיפול פנים חדשני לחידוש מראה העור והחלקת הקמטים, הטיפול מבוסס על טכנולוגית קור ומשלב למעשה מספר שיטות טיפול אפקטיביות המסייעות להשגת התוצאות הטובות ביותר.

טיפול Cool Lifting – איך זה עובד?

מכשיר Cool Lifting, שבנוי בצורה הדומה לזו של אקדח, יוצר זרימת CO2 חזקה, אשר פועלת על שכבות העור בשילוב עם ריכוז גבוה מאוד של חומרים פעילים, לחץ גבוה מאוד וטמפרטורה נמוכה.
למעשה, הטיפול באמצעות ריכוז גבוה של חומרים פעילים, לחץ וטמפרטורה נמוכה משלבים את ארבעת ההליכים הקוסמטיים היעילים ביותר ומבטיחים את התוצאות הטובות ביותר:

  • קרבוקסיטרפיה
  • קריותרפיה
  • ברופורז
  • הידרציה עמוקה, המחוזקת בעזרת חומרים פעילים: חומצה היאלורונית, תמצית סורגוס וחלבוני חיטה.

באילו אזורים ניתן לטפל בשיטת הקול ליפטינג – Cool Lifting?

כיוון שמדובר בטכנולוגיה עדינה ולא פולשנית ניתן להיעזר בשיטת Cool Lifting להצערה והחלקה של כל חלקי הפנים, כולל סביב העיניים והשפתיים, המצח והלחיים.

תוצאות הטיפול

Cool Lifting הוא טיפול מיידי, אינטנסיבי ומהיר מאוד – תוך 10 דקות יורדות 10 שנים מהפנים!
כמו כן, בנוסף לאפקט האנטי-אייג’ינג של הטיפול, הוא גם מסייע להבהרת כתמים כגון כתמי פיגמנטציה ופגמים שונים בעור, וכך במקביל להחלקת הקמטים תורם גם לשיפור מרקם העור וליצירת גוון חלק, אחיד וקורן.

משך הטיפול

למרות שניתן לראות את תוצאות הטיפול כבר מהטיפול הראשון, נדרשות כ-6 פגישות עד שמושגות התוצאות המלאות. כמו כן, עבור השגת אפקט אנטי אייג’ינג מלא של העור, אנו ממליצות לבצע טיפול רענון מעת לעת.

תפריט נגישות