10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

בוטוקס

הזרקות הבוטוקס לאזור הקמט מתבצעת על ידי רופאה מוסמכת – ד”ר תמר תבדי.

בוטוקס – החלקת קמטים​

השפעה תהיה ניכרת כשבוע לאחר ההזרקה. משך הטיפול לא יותר מחצי שעה. חומר בטוח ללא תופעות לוואי. בוטוקס מתאים לקמטי הבעה כגון הקמטים שבצידי העיניים  ובמצח.

לאילו אזורים מתאים הטיפול?

• מילוי קמטים מתאים לאזורי זוויות הפה, ועצמות הלחיים
• חומצה הילראונית הינו חומר הנספג בגוף” וממלא” את השקעים והקערורים בפנים.
• חומצה היאלרונית מותאמת לעור ב-100%.  זהו מרכיב טבע ולכן אינו דורש בדיקות לאלרגיה
• ההזרקה אינה דורשת תקופת החלמה ארוכה.

משך הטיפול

לאחר הטיפול תרגישי נפיחות או עקצוץ בפנים שיעברו תוך 3 ימים. תוצאות מנשתמרות למשך שנה – שנה וחצי.

תקופת החלמה ותוצאות

בן 20 דקות לשעה – תלוי אזור

טיפול בוטוקס

עם השנים נוצרים קמטים בפנים אשר גורמים גם לשינוי קבוע בהבעה שלנו. כך, כאשר ישנם אתם קמטים אנכיים במרכז המצח, אנו נראים באופן קבוע כאילו אנו כועסים. קמטים לאורך המצח יוצרים הבעה של דאגה. זאת גם כאשר אנו שמחים והכל מעולה. טיפול בוטוקס הוא הטיפול המוכר ביותר לאותם קמטים. קמטי הבעה נובעים מפעילות יתר של שרירי הפנים הפועלים גם באופן לא רצוני. בוטולינום או בשמו המוכר בוטוקס הוא רעלן המביא לשיתוק מבוקר של אותם שרירי פנים העובדים קשה מדי. הורדה בפעילות שלהם מביאה תוך זמן קצר להחלקת קמטי ההבעה ולקבלת מראה צעיר ורענן.

איך נעשה טיפול בוטוקס?

טיפול בוטוקס הוא טיפול פשוט וקצר הנעשה בהרדמה מקומית בעזרת משחה מאלחשת. המטפל מזריק כמויות מדודות של הבוטוקס לאזור שרירי הפנים אשר פעילותם האינטנסיבית מדי יוצרת את הקמטים. הטיפול נמשך כאמור מספר דקות בלבד ומחזיק למשך מספר חודשים. כך ניתן לשמור על מראה פנים חלק תוך ביצוע הטיפול פעמיים עד שלוש בשנה. מעבר לכך, ככל שמתמידים בטיפול כך השפעת הבוטוקס מחזיקה למשך זמן רב יותר והמרחק בין טיפול לטיפול גדל. חשוב לזכור שאמנם הטיפול הוא פשוט עבור המטופל אך זאת בתנאי שהוא מבוצע ע”י מטפל מנוסה המכיר היטב את החומר, השפעותיו ויודע היטב את הכמויות שיש להזריק. כיוון שזהו רעלן הזרקת כמות גדולה מדי יכולה להיות בעייתית. לכן, פנו לטיפול רק אצל מטפל בעל ניסיון.

שימושים נוספים לבוטוקס

בוטוקס מביא לעיכוב בפעילות שרירי הפנים המביאים לקמטי הבעה וגם במקומות נוספים. טיפול בבוטוקס נעשה גם להפחתת הזעת יתר בבית השחי או בכפות הידיים. עבור מי שסובל מהתופעה התחושה היא מאוד לא נעימה ומביכה. הזרקת בוטוקס לאותם אזורים מפחית את ייצור הזיעה והפרשתה. שימוש נוסף בבוטוקס נעשה להרגעת טיקים עצביים, בין אם הם באים לידי ביטוי בעפעפיים או בגשר האף. ניתן גם להגיע לחיוך מאוזן יותר באמצעות בוטוקס. כאשר ישנה חולשה של אחד מעצבי הפנים המביאים למשל לחיוך עקום, ניתן להזריק בוטוקס לעצב השני כדי למתן את פעילותו וכך ליצור חיוך מאוזן יותר.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה בין היתר טיפולי בוטוקס. הטיפול נעשה באופן מקצועי ומוקפד ע”י מטפלים בעלי ניסיון רב. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות