10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

המסת שומן בחום

הקפדתם על תזונה בריאה, התאמנתם במסירות רבה, ואפילו הצלחתם להוריד כמה קילוגרמים. ועדיין אחרי כל המאמצים הללו, עדיין נותרו בגופכם כיסי שומן עקשניים שפשוט לא רוצים לזוז ממקומם .  

אז מה עושים? איך מחסלים את השומן הזה שהצטבר לכם בבטן, בזרועות או אולי בירכיים, שבגללו אתם לא מצליחים להשיג את הגוף הדק והמחוטב שאתם חולמים עליו כבר זמן רב?  

מייאש, כן – אבל ממש לא חסר תקווה! 

במיוחד עבורכם קיימים שני סוגים עיקריים של המסת שומן בחום – באמצעות זריקה הממיסה את השומן, ובאמצעות לייזר הממיס את השומן  

זריקת המסת שומן: 

זריקת המסת שומן כוללת חומרים שפוגעים בתאי השומן ומפרקים אותם. הטיפול מתאפיין במספר זריקות קטנות במקומות נבחרים. בעבר, שימשה לטיפולים באנשים הסובלים מהצטברות של שומן , וכיום משמשת לטיפול באנשים שיש להם מצבורי שומן כבדים. חשוב לציין שטיפול באמצעות זריקה, אינו טיפול שמתאים לכל אדם וישנן הגבלות בריאותיות רבות.  

המסת שומן -למי זה מתאים:  

לנשים וגברים מעל גיל 18, אשר סיימו את התפתחותם המינית, ורוצים לטפל בשומן עיקש שאינו יורד בעזרת דיאטה וספורט. הטיפול מתאים לשומן במותניים, ירכיים, זרועות, בטן, גב וישבן.   

המסת שומן במצאות לייזר:  

מדובר על טיפול פחות פולשני מטיפולים המתבססים על זריקות. כמו כן, הטיפול בטוח יותר ואין בו שימוש בחומרים כימיים כמו בזריקה. בפרוצדורה זו, השומן מפורק לחלקיקים, נספג בדם, ולאחר מכן יוצא מהגוף באמצעות מערכת חילוף החומרים. הטיפול באמצעות לייזר אינו כרוך בתופעות לוואי וסיכונים רבים. 

כמה עולה המסת שומן בחום  

שמדובר במהסת שומן באמצעות לייזר המחיר המוערך הוא בין 7000-15000 למסגרת של 4 טיפולים 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים כאן בטופס או התקשרו: 5073*

המסת שומן בחום באמצעות מיכשור מתקדם

בשנים האחרונות חלה התפתחות מרשימה בתחום הרפואה האסתטית. בהדרגה מתגלות עוד שיטות ומתפתחות טכנולוגיות חדשניות המאפשרות להגיע לתוצאות מעולות במראה העור, הפנים והגוף בכלל, וזאת ללא טיפולים פולשניים כמו ניתוחים. במשך השנים הגוף נכנע לכוחות הפועלים עליו. הדבר מביא לכך שמצטברים שומנים במקומות מסוימים שסילוקם באופן טבעי, גם באמצעות ספורט ותזונה נכונה, הוא קשה יותר וכן ליצירת עור רופס. אחת הטכנולוגיות בהן משתמשים כדי לעזור לגוף שלנו לעזור לעצמו להיפטר מאותם שומנים היא המסת שומן בחום. את החום המבוקר ניתן לקבל בדרכים שונות והיום ישנם מכשירים המשלבים מספר דרכים במכשיר אחד.

איך נעשית המסת שומן בחום?

המסת שומן בחום היא כאמור שם כולל למספר דרכים המביאות בסופו של דבר לתוצאה דומה: המסת תאי השומן וסילוקם מהגוף באופן טבעי (בשתן). כל השיטות אינן פוגעות ברקמות סמוכות, אינן פולשניות או כואבות ובאמצעות מספר טיפולים האורכים כחצי שעה כל אחד ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. המסת שמן בחום נעשית באמצעות קרן לייזר ממוקדת לאזור תאי השומן, גלי רדיו, אור אינפרא אדום או אולטרסאונד. בכולן כאמור העיקרון דומה מאוד. שיטות אלה טובות לא רק להמסת השומן אלא גם לחידוש תאי העור, מה שמביא למיצוק העור ומתיחתו ותורם אף הוא להצרת היקפים וקבלת גוף חטוב יותר. ישנם מכשירים כמו VELASHAPE לדוגמה המשלבים מספר שיטות, למשל בין אור, גלי רדיו וגם ואקום שתורם אף הוא להתחדשות העור.

האם הטיפולים כואבים או שישנן תופעות לוואי?

הטיפולים באמצעותם נעשית המסת שומן בחום אינם כואבים וגם אין להם תופעות לוואי מלבד אדמומיות קלה באזור הטיפול אשר חולפת לאחר מספר שעות. התוצאות המקסימליות ברוב סוגי הטיפולים מתקבלות לאחר מספר חודשים וסדרת טיפולים הכוללת בסביבות 8 טיפולים של רבע שעה עד חצי שעה. ישנם לא מעט מקומות המציעים טיפולי המסת שומן בחום וטיפולים אחרים בתחום הרפואה האסתטית. חשוב לבדוק שאלה קליניקות שיש להן את כל האישורים לבצע טיפולים אלה ושלמטפלים יש את ההכשרה והסמכות לבצע את אותם טיפולים.

סלים סקין היא מרפאה לרפואה אסתטית המציעה מגוון רחב של טיפולים בתחום ועושה שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר. המרפאה מציעה את שירותיה ללקוחותיה המרוצים משנת 2010. מוזמנים ליצור קשר

תפריט נגישות