10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

טיפול באקנה

טיפול אקנה וחטטים​

החיפוש אחר מעיין הנעורים מתבצע מראשית קיום האנושות, בואו נודה באמת, כולנו היינו רוצות להישאר צעירות לנצח, אבל לזמן יש תכניות משלו…
אצלנו בקליניקת Slim-Skin חשוב לנו להוביל את לקוחותינו לתוצאות הטובות ביותר שהטכנולוגיה הכי מתקדמת מאפשרת לנו.

 פילינג ירוק על בסיס צמחי
מיועד לקילוף עור קל עד עמיק

פילינג שחור על בסיס פחם פעיל
לחידוש ואיזון העור

גלי רדיו עם אנרגית פלזמה המסייע בהשמדת החיידק האחראי על התפתחות האקנה

גלי רדיו ומיקרו-מחטים המטפל בחטטים, צלקות וכתמי עור

מרגישה שהגיע הזמן לתת לעצמך?
השאירי פרטים ונחזור אליך לתאום פגישת ייעוץ או טיפול בהתאם לצרכיך

טיפול בפצעים בפנים

מי מאיתנו לא עבר את אותם פצעי בגרות מעצבנים ומטרידים בתקופת הנעורים, הפצעים אשר מורידים מהיופי דווקא בגיל בו ההופעה והמראה הם חשובים ביותר? בניגוד למה שאולי חושבים, רבים גם סובלים מאקנה בגילאים מתקדמים יותר. אקנה מופיע בעיקר באזור הפנים אך לא רק. הוא יכול להופיע גם בגב, בכתפיים באזור החזה ועוד. שינויים הורמונליים שישנם במיוחד בגיל ההתבגרות אך גם בתקופות אחרות בחיים כמו היריון או גיל המעבר הם זרז משמעותי להיווצרות אקנה אך גם תזונה לא בריאה, גנטיקה, מתח נפשי וגורמים נוספים יכולים לגרום להיווצרותו. טיפול בפצעים בפנים נעשה בדרכים שונות כשהיום ישנן דרכים מתקדמות הרבה יותר ממשחות המוצעות ברשתות הפארם ואפילו תכשירים טיפוליים הניתנים במרשם.

שלבי טיפול בפצעים בפנים

לפני שנפרט על שיטות טיפול בפצעים בפנים כדאי להבין מהם בעצם אותם פצעים. האקנה נוצר מייצור יתר של שומן בבלוטות החלב הנקרא סבום. ייצור היתר מביא פעמים רבות לסתימת הנקבוביות ודלקת המביאה להיווצרות הפצע ואדמומיות סביבו. כדי לבחור בטיפול המתאים, חשוב לפני כן להבין מהו מקור הפצעים, לבצע אבחון ובדיקה של המטופל. לאחר מכן נעשה ניקוי עמוק של הפנים. יתכן שלפני הטיפול יצטרך המטופל להשתמש בבית בתכשירים אנטי דלקתיים שיפחיתו קודם כל מהדלקת. רק כאשר הפנים מוכנים ככל האפשר, לאחר שישנה ירידה בשמנוניות ובדלקתיות ניתן לפנות לטיפול עצמו.

אילו שיטות טיפול ישנן?

היום ישנן שיטות טיפול בפצעים בפנים שהן מתקדמות, מבוססות על טכנולוגיות חדשניות ונעשות באמצעות מכשור שפותח במיוחד למטרה זו. אחת השיטות היא טיפול באמצעות אור IPL. קרן אור באורך מתאים שלא יזיק לעור גורמת נזק לחיידקים בעור שיוצרים את הדלקת. חימום העור באופן מבוקר ובאזורים הספציפיים מביא לצמיחת תאי עור חדשים ולא נגועים. תוצאות דומות ניתן להשיג באמצעות חימום באנרגיות ממקורות אחרים כמו גלי רדיו או מיקרו פלזמה. ישנם מכשירים המשלבים מספר טכניקות במכשיר אחד. ניתן להוסיף לכך גם פילינג ירוק או שחור לחידוש והרגעת העור.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית העושה שימוש במגוון רחב של שיטות טיפול הנותנות מענה לתופעות ובעיות שונות, ביניהן התופעה המטרידה של אקנה, חטטים וצלקות. מוזמנים ליצור קשר

טיפולי אקנה לטיפוח העור

אקנה היא אחת התופעות המטרידות ביותר בגיל הנעורים, גיל בו דווקא למראה ולהופעה החיצונית יש חשיבות עצומה, ובמיוחד בעידן הטיקטוק. עם זאת, אקנה יכול לצוץ גם בתקופות אחרות בחיים, בעקבות שינויים הורמונליים שבולטים בגיל ההתבגרות, אך גם בהיריון למשל. גם תזונה לא בריאה העשירה בשומנים לא בריאים וסוכרים יכולה לגרום להופעת פצעים. את הפצעים רואים במיוחד כשהם מופיעים בפנים אך הם יכולים להופיע גם באזורים אחרים כמו החזה, הגב או הכתפיים. היום ישנם טיפולי אקנה חדשניים ולא כואבים שיעודדו תהליכים טבעיים בגוף שיביאו לניקוי וחידוש העור וסילוק הפצעים.

כל היתרונות של טיפולי אקנה חדשניים

טיפולי אקנה בעבר היו גם לא מאוד יעילים וגם בחלק מהמקרים הביאו לרגישות יתר של העור ודרשו לעמוד בהגבלות כמו חשיפה מינימלית לשמש. טיפולי אקנה מהדור החדש מבוססים על טכנולוגיות חדישות, נעשות בעזרת מכשירים שבעזרת טיפול לא פולשני ולא כואב מביאים לתוצאות מעולות. אותם מכשירים מטפלים לא רק בפצעים עצמם אלא גם ב”מזכרות” שהשאירו אחריהם, במיוחד כשלא חיכינו בסבלנות וניסינו לזרז את היעלמות הפצע בעצמנו. מדובר על אותם צלקות וחטטים אשר נשארים לאחר שהפצעים עצמם עוברים. שיטות הטיפול האלה נותנות מענה גם לצלקות, חטטים ותופעות אחרות בפנים כמו קמטוטים, כתמי עור ועוד.

מהן שיטות הטיפול החדשות?

לרוב כהכנה יעשה המטופל שימוש בתכשירים מיוחדים שינתנו לו בקליניקה שמטרתם להוריד את שמנוניות הפנים ואת הדלקתיות כך שיהיה ניתן לטפל באקנה עצמו. לאחר ההכנה נעשה שימוש במכשירים שמשלבים במקרים רבים מספר טכניקות ומאפשרים לשלוט במדויק בעוצמת המכשיר. טכניקות כמו אור, גלי רדיו ומיקרופלזמה מבוססות על חימום ממוקד של האזור המביא לפגיעה בחיידקים וכן להרס תאי עור פגומים והיווצרות חדשים במקומם. שיטות אלה מביאות גם להזרמת דם מוגברת לאזור לסילוק פסולת ורעלים מאזור הפצעים. שיטות טיפול נוספות באקנה כוללות גם פילינג ירוק ופלזמה קרה אשר מקלפים ומחטאים את העור, מאיצים את התחדשות הרקמות וממריצים יצירה של כלי דם חדשים.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית אשר מציעה טיולים בשיטות ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר זאת לצד מקצועיות ומיומנות של המטפלים. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות