10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

טכנולוגית HIFU BODY

טכנולוגיה חדשנית הניתנת לשילוב עם טיפולים אחרים, במטרה לחטב ולעצב את הגוף, הינו מכשיר HIFU
מכשיר HIFU למתיחת העור משתמש בטכנולוגיה מיוחדת הנקראת (High-Intensity focused Ultrasound) על מנת לגרום להרס של תאי שומן בגוף ולמתוח את העור בבטחה וביעילות. התמקדות אנרגיית האולטרסאונד של HIFU ב 1-2 ס”מ מתחת לפני השטח של העור מונעת כל אפשרות לסימני כוויות או טראומה על העור ועושה את הטיפול לנוח ונעים ביותר.

HIFU למתיחת העור והמסת רקמת צלוליט – למי זה מתאים ?

HIFU הגוף מתאים לכל מי שמסוגל לצבוט לפחות 1 ס”מ של שומן באזור הבעייתי. שכבת שומן של פחות מ 1 ס”מ כנראה לא דורשת טיפול. הטיפול מתאים לנשים וגברים באזורים: בטן, ירכיים, ידיים וגב עליון כאשר חלק מהמטופלים עשויים להיות מתאימים גם לאזורים אחרים בגוף.

מה קורה לשומן לאחר הטיפול ב-HIFU?

גלי קול (אולטרסאונד) המוחדרים אל רקמת הגוף, גורמים לתהליך של ריפוי וניקוי של תאי השומן. התאים הנקראים מיקרופאגים, גורמים לניקוי של תאי השומן ושאר הפסולת לפני הגעתם אל מערכת הלימפה. התהליך הזה לוקח בין 2-4 שבועות כאשר התוצאה הסופית נראית רק לאחר 90 יום. התוצאה נשמרת והתאים לא חוזרים אל אותם מקומות. בעקבות הטיפול הגוף מנקה אותם לחלוטין.

כמה זמן החלמה?

מיד לאחר התהליך ניתן לחזור לשגרת חיים רגילה, אך מומלץ להימנע במשך 3 ימים מפעילות גופנית, סאונות ושיזוף.

האם HIFU למתיחת העור לעזור לי לרדת במשקל?

HIFU למתיחה והידוק העור אינו עוזר לתהליך הרזיה, אך הוא מתאים במיוחד כטיפול משלים לאחר הרזיה. על ידי פעילות של מתיחת עור והסרת של רקמת צלוליט שלרוב נשארת לאחר תהליך הרזייה. בגדול, HIFU גוף אינו מכשיר הרזייה אך בהחלט עוזר בהצרת היקפים.

לאיזה תוצאות תוכלי לצפות מ-HIFU ?

לאחר טיפול ניתן לראות הידוק ומתיחה של רקמת העור ולאחר 1-3 טיפולים ניתן גם לראות ירידה בהיקפים של האזור. באחוזים, כבר מיד לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות כ-30 אחוז מהתוצאה ואת התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר כ-90 יום לכל היותר.

מהן תופעות הלוואי של HIFU?


HIFU להידוק ומיצוק הגוף יכול לגרום רק תופעות לוואי קלות. מטופלות באמצעות HIFU חוו רק אי נוחות קלה במשך הטיפול כאשר לאחר הטיפול ניתן להרגיש רגישות קלה באזור המטופל, אשר חולפת לאחר כשבועיים. לעתים יכולה להופיע אדמומיות או נפיחות קלה לאחר הטיפול. האדמומיות יורדת לאחר מספר שעות והנפיחות תרד לאחר מספר ימים (תלוי ברגישות המטופל). לפני הטיפול מורחים משחת emla לאלחוש המקום ולאחר הטיפול מורחים traumeel להרגעת האזור.

תפריט נגישות