10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

המסת שומן בסנטר

המסת שומן בסנטר יכולה להיות משימה לא פשוטה, אך עם הידע והטכניקות הנכונות, ניתן להפחית את מראהו של סנטר כפול. עם תוכנית התזונה והפעילות הגופנית הנכונים אצלנו בסלים סקין, תוכלי להתחיל לראות שיפורים באזור הסנטר שלך תוך שבועות. בנוסף לכך, קיימים טיפולים מסוימים שיכולים לעזור להמיס עודפי שומן באזור זה. מאמר זה ידון כיצד ניתן להמיס בבטחה וביעילות את שומן הסנטר.

עודף שומן סביב הסנטר יכול להיות מקור למבוכה עצמית. אבל עם האסטרטגיות הנכונות, אתה יכול להפחית את שומן הסנטר ולקבל את קו הלסת המסורתת שתמיד רצית. משינויי תזונה ועד תרגילים ממוקדים בשילוב עם מכשור חדשני, ישנן מספר דרכים להמיס את שומן הסנטר ולהיפטר מהסנטר הכפול הזה אחת ולתמיד.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים כאן בטופס או התקשרו: 5073*

המסת שומן בסנטר כפול

היווצרות שומן בסנטר או במילים אחרות: סנטר כפול, היא תופעה נפוצה אשר אינה מאפיינת רק אנשים בעלי עודף משקל. כאשר לאדם ישנו עודף משקל משמעותי השומן מצטבר במקומות שונים בגוף ולאו דווקא בסנטר באופן שנראה לא פרופורציונאלי לשאר הגוף. סנטר כפול גורם לאנשים רבים תחושת חוסר ביטחון או חוסר שביעות רצון מהמראה שלהם. הדבר מוריד מהפרופורציות הרצויות של הפנים וגם גורם למראה פנים פחות קורן ומואר בגלל הצללת עודפי השומן בסנטר. היום ישנן שיטות שונות לביצוע המסת שומן בסנטר אשר מביאות הן להמסת השומן והן לחידוש העור הרופס באזור המגביר עוד יותר את מראה הסנטר הכפול.

כיצד ניתן לבצע המסת שומן בסנטר?

המסת שומן בסנטר יכולה להתבצע בשיטות שונות. ישנן שיטות בהן גורם ההמסה הוא חימום מבוקר ומדויק של תאי השומן בסנטר. החימום יכול להתבצע באמצעות קרן לייזר ממוקדת היוצרת פציעות מיקרוסקופיות המביאות להמסת תאי שומן וגם לחידוש תאי העור. ניתן לבצע את החימום באמצעות גלי רדיו, קרן אור או אולטרסאונד. כל השיטות פועלות על עיקרון דומה. כולן טובות גם לחידוש הקולגן והאלסטין בעור כך שהן תורמות למיצוקו והידוקו. המסת שומן בסנטר יכולה להתבצע גם באמצעות החדרת חומרים הגורמים להמסת השומן כמו קייבלה אשר הזרקתה לאזורי הצטברות השומן בסנטר מביאה להמסתו. ישנם טיפולים בהם נעשית שאיבת השומן המומס במהלך הטיפול וישנם כאלה בהם מסולק השומן המומס באמצעות מערכות הגוף באופן טבעי.

טיפול בסנטר להחזרת האור לפנים

טיפול המסת שומן בסנטר יכול להביא לשינוי משמעותי  במראה, זאת גם כאשר מדובר על כמות שומן קטנה יחסית. כאמור, עודפי שומן בסנטר הם תופעה נפוצה שאינה קשורה רק לעודף משקל. כמובן שתזונה לא נכונה הכוללת סוכרים ושומנים לא בריאים תגדיל את הסיכוי לכך אך לא רק. היווצרות סנטר כפול יכולה לנבוע גם מנטייה גנטית וכאמור ככל שמתקדמים בגיל ישנה חולשה של השרירים באזור והתרופפות עור הפנים הצונח וגורם גם הוא להיווצרות סנטר כפול. אם מראה הפנים מציק לכם ובולטת לכם שכבת השומן ו/או העור הרופס באזור הסנטר אל תוותרו. במרפאה המתמחה ברפואה אסתטית ומציעה מגוון טיפולים כמו סלים סקין תוכלו לבחור את שיטת המסת שומן בסנטר הטובה ביותר עבורכם ולעבור את הטיפול ע”י מטפלים מיומנים ומנוסים. מוזמנים ליצור קשר.

תפריט נגישות