10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

הסרת כתמי פיגמנטציה

הביקוש לטיפולים להעלמת כתמים בתחום הדרמטולוגיה הקוסמטית חווה עלייה משמעותית בשנים האחרונות. אישה עם שינויי צבע בעור עשויה להיראות מבוגרת מגילה האמיתי ועשויה שלא לעמוד בתקני יופי קונבנציונליים, המדגישים את החשיבות של טיפוח נכון של העור והגוף. למרות שכתמי עור אינם מהווים בעיה רפואית, הם מהווים בעיה אסתטית הזוכה לתשומת לב רבה. כיום, מרפאות אסתטיות רבות מספקות מגוון רחב של טיפולים להעלמת כתמים.

הליכי העלמת כתמים מתמקדים בסוגים שונים של שינויי צבע בעור, כגון סימני אקנה, כתמי שמש וכתמי לידה. קיימות שיטות טיפול מרובות להעלמת כתמים, כולל ערכות ביתיות לפילינג וניקוי, כמו גם מרפאות אסתטיקה מקצועיות המציעות טיפולים מבוססי מחט חשמלית או לייזר.

התמדה ועקביות חיוניות לחולים העוברים העלמת כתמים, מכיוון שלא מדובר בהליך חד פעמי. בדרך כלל, הטיפול כולל מספר פגישות על פני משך זמן מסוים. מעקב צמוד אחר השינויים בעור של המטופל הוא קריטי עבור המטפל בתהליך הסרת הכתם. מי שמעוניין בטיפול להעלמת כתמים צריך לבחור במרפאה בעלת מוניטין, מקצועית ומנוסה המתמחה בהעלמת כתמים, כמו סלים סקין – המרכז לרפואה אסתטית.

סלים סקין  היא מרפאה קוסמטית המציעה טיפולים קוסמטיים ואסתטיים מסוגים שונים, לרבות הליכי הסרת כתמים חדישים תוך שימוש בטכנולוגיות ובמכשירים החדישים ביותר הקיימים בשוק.

הסרת כתמי פיגמנטציה

הסרת כתמי פיגמנטציה ע”י צוות המומחים

ככל שאנו מתבגרים, אנו מתוודעים לכתמי העור המתחילים להצטבר באזורים שונים בגוף. אותם כתמי פיגמנטציה נוצרים עם הגיל, לרוב כתגובה מאוחרת של חשיפה של שנים לשמש, אך עם זאת ישנן סיבות נוספות לכך כמו חוסר איזון הורמונלי, מה שמביא להיווצרות כתמים בתקופות כמו גיל ההתבגרות או במהלך ההיריון. הכתמים נובעים מפיזור לא אחיד מלנין, פיגמנט הקיים בעור וקובע בין היתר את הגוון שלו. כאשר הוא מרוכז בנקודה מסוימת יותר מאשר בסביבתה נוצר כתם. היום הסרת כתמי פיגמנטציה נעשית בעזרת שיטות טיפול מתקדמות המאפשרות להגיע אל הכתם באופן מדויק וממוקד ולהביא להסרת העור הנגוע כך שיצמח במקומו עור חדש ללא הכתם.

איך נעשית הסרת כתמי פיגמנטציה?

לפני שנבחרת הדרך הטובה ביותר לביצוע הסרת כתמי פיגמנטציה, חשוב לאבחן את הגורם להיווצרות הכתם. הדבר משמעותי לבחירת סוג הטיפול המתאים ביותר. חשוב לשים לב לכך שישנם לא מעט תכשירים ברשתות הפארם המבטיחים הסרת כתמי פיגמנטציה. לרוב קרמים ותכשירים יהיו פחות יעילים ולכל היותר יספקו טיפול משלים, אך זאת בתנאי שזהו תכשיר שניתן ע”י קוסמטיקאית שראתה אתכם והבינה את מקור הכתם וכך התאימה את התכשיר. מעבר לכך, ישנן שיטות טיפול מתקדמות המביאות לתוצאות מעולות. איתור הכתם ושיוף שכבת העור המתאימה באופן מדויק יכול להתבצע באמצעות טכנולוגיית לייזר, קרן אור (IPL) או גלי רדיו ואולטרסאונד. כל אלה מביאים לאיתור הכתם בשכבות העמוקות ושיופו על כדי העלמתו.

הסרת הכתמים בעזרת פילינג

לצד השימוש בטכנולוגיות השונות שהזכרנו, ישנו גם הפילינג המוכר היטב אך לא תמיד לטובה. בעבר פילינג עמוק היה נעשה באמצעות חומרים כימיים חזקים שלא בהכרח מיטיבים עם העור וגם הביאו לתופעות לוואי וכאבים. היום הסרת כתמי פיגמנטציה נעשית באמצעות פילינג ירוק המורכב מחומרים צמחיים וטבעיים בלבד וכולל רכיבים החיוניים לעור. מעבר לקילוף שכבות העור העליונות והסרת הכתם, מביאים אותם חומרים לעידוד ייצור תאי עור חדשים וחומרים חיוניים אחרים. הטיפול מביא לזרימה טובה יותר של הדם וסילוק פסולת. הפילינג הירוק משפר גם את המראה של סימני מתיחה ומסייע לטיפול באקנה.

סלים סקין היא מרפאה לרפואה אסתטית הדוגלת בטיפול בשיטות מתקדמות ושילוב טיפולים בחומרים טבעיים המיטיבים עם העור. מוזמנים ליצור קשר.

הסרת כתמי עור

כתמי עור או כתמי פיגמנטציה נוצרים ככל שאנו, וגם העור שלנו, מתבגרים. חשיפה לשמש במשך שנים גורמת עם הזמן להיווצרות כתמים בשכבות העמוקות יותר של העור. פיזור לא אחיד של מלנין, הפיגמנט האחראי לצבע העור, יוצר כתמים כאשר הוא מתרכז בנקודות מסוימות. לא רק התבגרות העור מביאה להיווצרות כתמים אלה אלא גם חוסר איזון הורמונלי, למשל בתקופת ההתבגרות או במהלך ההיריון. כתמי שמש מתרכזים בד”כ בפנים, באזור המחשוף והזרועות. היום הסרת כתמי עור נעשית בטיפולים נוחים ולא פולשניים תוך שימוש בחומרים טבעיים ושיטות נוספות המסייעות להסרת הכתמים.

הסרת כתמי עור באמצעות שילוב כוחות

הסרת כתמי עור, במיוחד כתמים המצויים בשכבות העמוקות של העור, דורשת הגעה אל אותן שכבות והסרת העור המוכתם. לאחר הסרת העור יצמחו במקומו תאי עור חדשים ללא כתם. היום ישנם מכשירים מתקדמים המאפשרים את איתור עומק הכתם והגעה אליו בדרך הנוחה והבטוחה ביותר. טיפולים אלה יכולים להתבצע באמצעות קרן לייזר המגיעה אל שכבת העור ויוצרת שיוף עדין, טיפול בקרן אור אינפרא אדום אשר פועלת באופן דומה וכן גלי רדיו. אם בעבר פילינג היה באמצעות חומרים כימיים שאינם מיטיבים עם העור, היום ישנו פילינג ירוק המבוסס על חומרים המופקים מן הצומח, חומרים טבעיים שמיטיבים עם העור ומוסיפים לחיוניות שלו. שילוב כוחות בין פילינג ירוק לבין טיפול באור, לייזר או גלי רדיו מביאים לתוצאה מעולה. ישנו גם פילינג שחור המבוסס על פחם, חומר שהתרומה שלו ליצירת מראה חיוני ובוהק ידועה.

הסרת הכתמים רק במקום בעל מומחיות בתחום

הסרת כתמי עור, במיוחד אלה הנמצאים בשכבות העור העמוקות, דורשת מיומנות וניסיון כדי לא לגרום חלילה לנזק או להביא לתופעות לוואי כמו כאבים ונפיחות. לכן, בדקו היטב לגבי המקום בו אתם עומדים לעבור את הטיפול. חפשו קליניקה בעלת וותק ושם, כזו המנוהלת ע”י בעל מקצוע בעל ניסיון רב ובה כל המטפלים הם בעלי הכשרה וניסיון בסוג הטיפול. וודאו שהמרפאה מזמנת אתכם קודם כל לשיחת ייעוץ ובדיקות להתאמת סוג הטיפול הטוב ביותר עבורכם. היכרות איתכם ועם מצבכם חשובה להתאמת הטיפול בצורה הטובה ביותר.

סלים סקין היא קליניקה המציעה מ 2010 מגוון טיפולים ומציעה את הפתרונות המתקדמים לטיפול במגוון בעיות ומצבים, כולל כתמי עור מציקים. כל המטפלים בקליניקה נהם בעלי הכשרה  וניסיון בתחומם. מוזמנים ליצור קשר.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים כאן בטופס או התקשרו: 5073*

תפריט נגישות