שיטות טיפול בקמטים מתחת לעיניים

קמטים מתחת לעיניים כמו גם צבע כהה באזור זה יכולים להופיע גם בשלב מוקדם יחסית, כאשר אזורים אחרים בפנים נראים חיוניים וללא קמטים. העור שתחת העיניים הוא דק במיוחד. הוא אינו מייצר שומן באופן טבעי כך שאינו מתמלא והופך להיות יבש וחסר חיוניות. הוא משווה כך לפנים מראה מבוגר יותר. היום ישנו טיפול בקמטים מתחת לעיניים שהוא לא פולשני או כואב. ניתן לטפל בקמטים אלה בשילוב של מספר שיטות אשר מחדשות את העור באזור רגיש זה.

טיפול בקמטים מתחת לעיניים בשיטות שונות

כאמור, טיפול בקמטים מתחת לעיניים יכול להתבצע בשיטות שונות. אחת השיטות המביאה לחידוש העור גם באזור זה כמו בשאר חלקי הפנים וגם באזורים אחרים בגוף היא גלי רדיו. גלי רדיו חודרים לשכבות העור, מחממים את האזור באופן מבוקר וכתוצאה מכך נוצר חידוש של תאי העור. ישנו ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין השומרים על עור מהודק ומתוח. דרך נוספת שיכולה לספק השלמה היא מילוי בעזרת חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגוף ותפקידה להדביק את רכיבי העור יחד ולשמור עליהם כיחידה אחת. עם הזמן ייצורה פוחת וכך נוצרים קמטים. מילוי האזור שתחת העיניים בחומצה היאלורונית יסייע אף הוא בהעלמת הקמטים. לצד העיניים יכולים להיות קמטי צחוק (או “רגלי עורב”) שהעלמתם תיעשה בעזרת הזרקת בוטוקס.

מה יסייע לשמירה על תוצאות הטיפול?

כאשר אנו עוברים טיפול בקמטים מתחת לעיניים או כל טיפול אחר נרצה לשמור על התוצאות לזמן רב ככל האפשר. ישנן דרכים שונות בהן נעזור לגופנו לעזור לעצמו. אחת מהן היא כמובן תזונה. תזונה בריאה ומזינה המכילה כמה שפחות מזונות מעובדים ושומנים לא בריאים תסייע בשמירה על התוצאות. כך גם שתייה מרובה של מים. עישון כמובן אינו תורם למראה עור הפנים, במיוחד העור הדק שתחת העיניים כך שהפחתה בעישון יכולה לסייע. דבר חשוב נוסף הוא חשיפה מבוקרת לשמש ומריחת קרם הגנה כשאתם יוצאים לשמש לזמן ממושך.

סלים סקין היא קליניקה לרפואה אסתטית המציעה טיפולים אסתטיים מתקדמים ולא פולשניים  הנותנים מענה למגוון תופעות שבעבר הטיפול היחיד בהן היה ניתוח. מוזמנים ליצור קשר