טיפול בקמטים בפנים

כמו כל חומר, גם העור שלנו הופך להיות פחות חזק ועמיד עם השנים. כבר בעשור השלישי לחיים אפשר לראות סימנים ראשונים של היחלשות העור והתרופפותו. תחילה הדבר בא לידי ביטוי בקמטוטים קטנים, במיוחד קמטי הבעה כמו קמטוטי צחוק ליד העיניים. בהמשך הקמטים הופכים ארוכים וגם עמוקים יותר. עם הזמן ישנה גם צניחה של העור כלפי מטה, מה שיוצר סנטר כפול ומטשטש את קו הלסת. טיפול בקמטים נעשה היום בשיטות שונות כאשר שילוב ביניהן מביא לתוצאות מצוינות. המשותף לכל אותן שיטות שהן אינן פולשניות ואינן כואבות.

טיפול בקמטים בשילוב שיטות שונות

כאמור, היום ישנן שיטות שונות בהן נעשה טיפול בקמטים באופן מקיף אך ממוקד. טיפול הפרקשיונל למשל, הוא טיפול הנעזר בגלי רדיו כדי לחמם את השכבות העמוקות של העור ולפצוע אותן בצורה נקודתית על מנת לפרק את הקולגן ולייצר אותו מחדש. הטיפול מותאם לקמטוטים עדינים וצלקות אקנה, ובעיקר פונה לצעירים וצעירות. טיפול במכשירים כמו מורפיאוס 8 או טיפול פרקטורה, משתמשים בשילוב של מחטים זעירות יחד עם גלי הרדיו, על מנת להעביר אנרגית חום מתחת לעור ולאפשר ייצור מוגבר של קולגן. התוצאות ממצקות ומחליקות את העור במינימום זמן החלמה, ומאפשרים תוצאות המזכירות תוצאות של ניתוח, ללא ההליכים הפולשניים.

חידוש העור ומיצוקו בשיטות מתקדמות

טיפול בקמטים נעשה באמצעות שיטות מתקדמות המבוססות כולן על העיקרון שהרס ממוקד ומבוקר מביא להתחדשות וצמיחה. מדובר על הרס סיבי קולגן ואלסטין ישנים ופגומים שכבר אינם עושים היטב את עבודת מיצוק העור. חימום מבוקר וממוקד מביא להרס אותם סיבי  קולגן ואלסטין ומעודד ייצור מוגבר של חדשים, כך העור הופך מוצק וחלק יותר. לצד החימום ישנם מכשירים המציעים גם עיסוי באמצעות ואקום המעודד זרימה מוגברת של דם לאזור וכך סילוק פסולת מהיר והבאת רכיבים חיוניים כמו חמצן. לקמטים עמוקים וצניחת עור הפנים ניתן להשתמש גם בחוטים מתכלים להרמת עור הפנים כולו כלפי מעלה.

סלים סקין היא קליניקה ותיקה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים בשיטות מתקדמות שיביאו לקבלת עור פנים זוהר ורענן. מוזמנים ליצור קשר.