מתיחת צוואר ללא ניתוח בשיטות מתקדמות

הצוואר הוא אזור מעבר המחבר בין הראש לבין יתר חלקי הגוף. בתור אזור מעבר לא תמיד אנחנו שמים לב אליו ועושים כל מה שניתן כדי לשמור עליו ולטפח אותו. עקב כך עור הצוואר הופך עם הזמן עייף ורופף. הזווית האנכית של הצוואר ביחס לקרקע מבליטה את אותם קמטים שנוצרים ואת נפילת העור בו והדבר גורם לאנשים רבים, נשים וגברים, תחושת חוסר נוחות. בעבר היה צורך לעבור ניתוח כדי למתוח את עור הצוואר. היום ניתן לעבור מתיחת צוואר ללא ניתוח באמצעות פיתוח טכנולוגיות חדשניות המעודדות תהליכים טבעיים בגוף, תהליכים שבגיל צעיר יותר קורים באופן טבעי ושומרים על עור הצוואר, הפנים והעור בכלל כשהוא הדוק ומתוח.

איך נעשית מתיחת צוואר ללא ניתוח?

מתיחת צוואר ללא ניתוח מתבצעת במספר טכניקות אשר יכולות להביא לשינוי כשהן מיושמות כל אחת בפני עצמה אך השינוי משמעותי יותר כשנעשה שילוב ביניהן. ישנן שיטות המבוססות על חימום האזור בצורה מבוקרת ומדודה, מה שמביא להרס של סיבי קולגן ואלסטין ישנים שכבר לא עושים את עבודתם היטב וע”י כך עידוד ייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים. קולגן ואלסטין אחראים על חיוניות העור, מיצוקו ומתיחתו. החימום נעשה בעזרת גלי אולטרסאונד או גלי רדיו המגיעים לשכבת ה SMAS, שכבת השריר האפורונטית.. גם הזרקת חומצה היאלורונית, חומר טבעי שהגוף מייצר בעצמו אך ייצורו פוחת עם הזמן מעודדת את מתיחת העור. חומצה היאלורונית היא הדבק שמחבר בין אותם רכיבים שישנם בעור והופכת אותם ליחידה אחת מהודקת.

מתיחת צוואר ופנים- שתי פעולות שהולכות יחד

לרוב כאשר הצוואר מגיע למצב בו הוא זקוק למתיחה, כנראה שגם העור מעליו, עור הסנטר והחלק התחתון של הפנים נראה נפול וכן קו הלסת אינו חד כפי שהיה. לכן, פעמים רבות מתיחת צוואר ללא ניתוח תלך יחד עם מתיחת פנים. גם כאן ייעשה שימוש באותן טכניקות שהוזכרו. שיטה נוספת היא בעזרת חוטים נספגים שגם בה ניתן להשתמש במתיחת צוואר. חשוב לעבור את הטיפול במרפאה המבצעת אבחון ובדיקות לפני ההחלטה על טכניקות הטיפול המתאימות לכל מטופל.

סלים סקין היא מרפאה לרפואה אסתטית שצברה וותק של שנים וניסיון רב בתחום. המרפאה מציעה מגוון רחב של טיפולים שמטרתם אחת: מתן תחושה טובה ונעימה יותר למטופל. מוזמנים ליצור קשר.