10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

טשטוש סימני מתיחה

סימני מתיחה - ניתן לטפל בהם

רוב הנשים חושבות שסימני מתיחה נוצרים רק לאחר ההיריון, בו העור נמתח ולאחר מכן לא מסוגל לחזור למצבו הקודם. תתפלאו, אבל סימנים אלה עלולים להיווצר גם אצל בני נוער (בנים ובנות) שגופם גדל ומתבגר במהירות, ובגופם של אנשים כבדי משקל או אחרים שהשילו קילוגרמים רבים. למעשה מדובר בתהליך מתיחה ממושך – סימנים אלה נראים בתחילה כפסים אדמדמים או ורודים, אך במהלך השנים הם הופכים כסופים או לבנים.

כמו כן סימני מתיחה יכולים להיווצר באזורים שונים בגוף: גב, בטן, חזה ורגליים. נשים מאופיינות בסימני המתיחה באזור הבטן והחזה, וסימני המתיחה של בני הנוער מופיעים בעיקר באזור הירכיים, אזור הישבן והגב התחתון .

סימני מתיחה – יש טיפול לתופעה

קוסמטיקאית מקצועית בעלת תעודות והסמכה יכולה לטפל באותם סימני מתיחה שאינם נעלמים מעצמם, בין אם על ידי קרמים ייעודיים או על-ידי טשטוש הסימנים בעזרת זריקות של חומר שמעודד את הגוף לייצר רקמת חיבור מחודשת באזור בו  קיימים הסימנים. 

כיצד מתנהל הטיפול?

כאמור, מעבר לקרמים הטיפוליים ניתן לבצע הזרקות קטנות של CO2. הזרקה זו מייצרת מצב בו מגיע דם לאזור בו הוזרק ה-CO2. האזור המוזרק משנה צבעו לאדום המעיד על כך שאכן הגיע אליו דם. כל טיפול מעניק הזרמה נוספת של דם למקום, מה שמסייע לגוף לייצר רקמת חיבור במקומות בהם קיימים הסימנים הללו. לאחר זמן משנים סימנים אלה את צבעם לצבע גוף טבעי.

מה חשוב לדעת?

סימני מתיחה נחשבים לתהליך התמודדות טבעי של הגוף עם מצב של מתיחת העור לאורך זמן. זוהי לא מחלה. הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום מאפשרת מענה מקצועי ושינוי פני העור. התהליך עצמו קצר ואינו דורש זמן החלמה ארוך, הוא אינו מלווה בתופעות לוואי וניתן להגדירו כ”ידידותי לגוף” משום שמדובר בחומר אותו הגוף מכיר ועימו הוא יודע להתנהל: הפחמן הדו חמצני.

מעוניינת לקבל מידע נוסף?
מזמינה אותך לבוא לפגישת ייעץ בחינם וללא כל התחייבות. לתיאום פגישה חייגי 052-638-9886

טשטוש סימני מתיחה באזורים שונים בגוף

סימני מתיחה הם פסים הממוקמים באזורים שונים בגוף שעברו מתיחה מהירה או מתיחה וכיווץ חוזרים ונשנים. הם מוכרים בעיקר אצל נשים בעקבות הריונות המביאים למתיחה וכיווץ של עור הבטן ותחת החזה אך עם זאת לא רק. סימני מתיחה יכולים להופיע אצל נשים וגם גברים בעקבות ירידות ועליות במשקל. גם אצל בני נוער הגדלים במהירות יכולים להיווצר סימני מתיחה אך בעיקר באזור הירכיים. היום ישנם טיפולים שונים שיוצרים טשטוש סימני מתיחה עד כדי העלמתם. ישנם גם קרמים אשר ישלימו את הטיפול ויביאו לתוצאות משמעותיות.

טשטוש סימני מתיחה להעלאת תחושת הביטחון

סימני מתיחה לא נחשבים לבעיה רפואית או מצב העלול לגרום נזק ברמה הבריאותית, אך עם זאת הם יכולים להפריע מאוד ברמה הרגשית והנפשית. לכן, אם אתם/ אתן סובלים או סובלות מסימני מתיחה לא כדאי להשאיר את הדברים כמו שהם. אמנם ישנם קרמים שונים המבטיחים טשטוש סימני מתיחה אך אלה בפני עצמם לרוב אינם מספיקים, במיוחד קרמים הנמכרים ברשתות השיווק. לכן, אם אתם רוצים לטפל בתופעה באופן יסודי ולקבל תוצאה מקסימלית פנו לקליניקה מקצועית אשר לאחר בדיקה תציע את הטיפול המתאים ביותר.

סוגי טיפולים שונים לטשטוש הסימנים

טשטוש סימני מתיחה מתבצע בדרכים שונות. אחת הדרכים היא חימום מבוקר של אזור המתיחה שיכול להיות באמצעות גלי רדיו, לייזר או אולטרסאונד. החימום המבוקר והממוקד מטרתו היא להרוס באופן סופית את תאי הקולגן והאלסטין הישנים שישנם באזור המתיחה ולעודד היווצרות קולגן ואלסטין חדשים. אלה החלבונים האחראים על מיצוק העור והידוקו, ולכן החלפת הישנים בחדשים תסייע לטשטוש סימני המתיחה. שיטה נוספת היא באמצעות הזרקת פחמן דו חמצני. פחמן דו חמצני הוא חומר שהגוף מכיר היטב כי הוא מיוצר בתהליך הנשימה ומסולק מן הגוף. הזרקת פחמן דו חמצני מביאה לתגובה של הגוף בהזרמת כמות גדולה יותר של חמצן לאזור, הגברת זרימת הדם וסילוק פסולת, הכוללת את הפחמן הדו חמצני. כל אלה מביאים לבנייה הדרגתית של רקמת חיבור חדשה ומתקבל עם הזמן טשטוש סימני מתיחה. טיפול באמצעות פחמן דו חמצני נחשב לדרך יעילה לטיפול גם בסימני מתיחה חדשים ואדומים הקשים יותר לטשטוש.

סלים סקין היא מרפאה לרפואה אסתטית המציעה מגוון טיפולים, כולל בסימני מתיחה בשיטות שונות וביניהן פחמן דו חמצני הנחשבת יעילה ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

הסרת סימני מתיחה

במיוחד בקרב נשים, אך לא רק אצלן, מוכרת התופעה של סימני מתיחה. לרוב סימני מתיחה מקושרים להריון ולידה, ואכן בתקופה זו ישנה התרחבות של אזור הבטן והאגן בקצב המהיר ביותר וכך גם ההתכווצות שלאחר הלידה. התופעה מזוהה יותר עם נשים באופן כללי בגלל שעורן דק יותר מעורם של גברים. עם זאת, סימני מתיחה יכולים להופיע לא רק אצל נשים. הם יכולים להיווצר אצל בני נוער, בנים ובנות, הגדלים במהירות רבה יחסית וכן אצל גברים ונשים שעברו שינויים דרסטיים במשקל, במיוחד כשישנה “נדנדה”: עליה וירידה מספר פעמים. אמנם ישנם ברשתות השיווק קרמים אשר מבטיחים הסרת סימני מתיחה, אך אם רוצים לעשות זאת ולקבל תוצאות אמיתיות מומלץ לפנות לקליניקה המתמחה בתחום.

כיצד מתבצעת הסרת סימני מתיחה

סימני מתיחה, בין אם הם טריים ואדומים עדיין ובין אם ישנים שהפכו כבר סגולים או לבנים, נוצרים גם כתוצאה מכך שהקולגן והאלסטין בעור באותו מקום הם ישנים ופגומים. קולגן ואלסטין הם החלבונים האחראים על מיצוק העור וחיוניותו. לכן, הסרת סימני מתיחה נעשית גם באמצעות טיפולים למיצוק העור כמו בגלי רדיו, אולטרסאונד או לייזר. כולם מבוססים על אותו עיקרון: חימום ממוקד ומבוקר של האזור אשר יהרוס את תאי הקולגן והאלסטין הישנים ובכך יעודד היווצרות חדשים. התוצאה בין היתר היא טשטוש סימני המתיחה. הסרת סימני מתיחה נעשית גם בשיטה נוספת הנחשבת יעילה והיא הזרקת פחמן דו חמצני. חומר זה הוא תוצר לוואי של הנשימה ולכן הגוף מכיר אותו ויודע מה לעשות כדי לסלקו. לצורך הסילוק ישנה הזרמת דם מוגברת לאזור וכן חמצן. אלה בפני עצמם תורמים לסילוק פסולת ולתהליך בניה מחודש של העור וכך להעלמת הסימנים.

להסיר את המתח רק במקום המתמחה בתחום

סימני מתיחה יוצרים אצל רבים גם מתח מיותר. אמנם סימני מתיחה לא מהווים בעיה מבחינה רפואית אך הם בהחלט משפיעים על התחושה הכוללת ועל דימוי הגוף. לכן, אל תחכו. פנו למרפאה המתמחה ברפואה אסתטית ומציעה מגוון טיפולים לשיפור התחושה והביטחון העצמי כמו הסרת סימני מתיחה.

מרפאת סלים סקין מציעה מגוון טיפולים כבר קרוב ל 15 שנה ומקפידה להתעדכן בטיפולים החדשניים והיעילים ביותר בתחום. מוזמנים ליצור קשר

תפריט נגישות