fbpx
  • 5073*
  • בן גוריון 182 גבעתיים, קומה 3

ניקוז לימפתי

עושה דיאטה? כדאי שתנסי ניקוי רעלים

אם רק התחלת דיאטה או שהמשקל תקוע ומסרב לרדת, כדאי שתשקלי ניקוי רעלים- פתרון נוח, בריא ומאיץ לגוף, שישדרג ויעורר את תהליך ההרזיה. קבלי את כל הטיפים והסיבות לניקוי רעלים.

בין אם את בעיצומה של דיאטה או שרק התחלת אותה, את וודאי יודעת שגם אם את שומרת באדיקות על התפריט היומי שלך, המשקל אינו יורד באותו קצב כל הזמן: בימים הראשונים לדיאטה, תחווי ירידת משקל דרסטית יותר, שכן הירידה הראשונית במשקל היא בעיקר של נוזלים ומים. רק עם התמדה בתהליך הדיאטה, ירדו השומנים בהדרגה וחשוב לזכור שמדובר בתהליך שאינו יציב, משתנה ושבעיקר- לוקח זמן.

לא פעם, וודאי נתקלת במצבים בהם אכלת נכון, התעמלת והמשקל "תקוע". במיוחד עבור מצבים כאלה, חשוב להכיר את יתרונות שיטת הניקוז הלימפתי ויתרונותיה לא רק לתהליך ההרזיה אלא לניקוי הרעלים בגוף.

ניקוי רעלים - מה זה עושה?

המערכת הלימפטית שלנו, היא זו האחראית על ניקוז נוזלים ורעלים מן הגוף החוצה. כאשר יש פגיעה במערכת הלימפתית, אנו נחווה בצקות ונפיחות בגפיים. עצירה בירידה במשקל אינה בהכרח קשורה לפגיעה חלילה במערכת הלימפתית, אלא לקצב פעילותה. ככל שהמערכת תקינה, עובדת ויודעת לנקז את הנוזלים שהצטברו בגוף החוצה- הגוף "יעיל" יותר, תהליך חילוף החומרים יעיל והוא בסופו של דבר מסייע רבות בתהליך ההרזיה.

דיאטות יו יו- לא יקדמו אותך...

הרבה פעמים, דווקא דיאטות יו יו ודיאטות בזק, משבשות את תהליך חילוף החומרים. כשהגוף נכנס למצבי "סטרס" כתוצאה מדיאטות קיצוניות, הוא עלול דווקא לעצור את תהליך הירידה במשקל. המוח מאותת לגוף שהגוף בסכנה והגוף מתגייס ופועל לשמר את מאגרי השומן- זה המצב הידוע של עצירה במשקל בדיאטות הרעבה או דיאטות "יו יו".כשזה קורה. המשמעות היא: האטה של מערכת חילוף החומרים והרבה פעמים גם של המערכת הלימפתית.

יתרונות ניקוי רעלים לתהליך הדיאטה

בין אם בעיצומה של דיאטה או רק מתחילה אותה, חשוב שתדעי כי ניקוי רעלים נועד לסייע לגוף להתכונן למהלך הדיאטה:
• להאיץ את חילוף החומרים 
• להאיץ ולשפר את תפקוד המערכת הלימפתית 
• להשיב לגוף את מנגנוניו הטבעיים שהדיאטה עלולה לשבש.

כיצד ניקוי רעלים מתבצע?

כל פעולה של ניקוי רעלים נועדה להאיץ את פעילות מערכת הלימפה ולשפר את מנגנון חילוף החומרים בגוף. חליפות לחץ – חליפות המפעילות לחץ על פני הגוף באמצעות פולסים חשמליים המועברים לחליפה עצמה. אלה, יוצרים לחץ מתון ומדוד במיקומים שונים בגוף – בבטן, בפנים הירך ובכלל הגפיים. לחיצות אלה מהוות מסג' עמוק לגוף, אבל לא רק: תפקידו של מסג' זה הוא להאיץ את המערכת הלימפתית- לעורר אותה ולשפר את תפקודה. הלחץ על פני הגוף נעשה בשילוב פולסי חשמל מדודים שתפקידם לייעל את תהליך המסג' ולחדור לשכבות העמוקות של העור. זכרי- מסג' בלבד – חזק כל שיהיה – אנו מספיק. רק שילוב אלקטרודות המפעילות פולסים על פני שכבת העור, יכולות להניב תוצאה של ממש בשיפור המערכת הלימפתית. טיפול בחליפת לחץ אורך כארבעים דקות, אינו כואב וחוזקו מותאם למשקל גופך. 
איך את צפויה להרגיש אחרי טיפול בחליפת לחץ? 
כמו אחרי מסג' טוב. חשוב להקפיד לשתות הרבה מים לפני הטיפול ולאחריו, על מנת לסייע בתהליך חילוף החומרים שמואץ ומתעורר במהלך הטיפול.

טיפול באלקטרודות- השיטה היעילה לשריפת שומן והאצת חילוף החומרים

טיפול באלקטרודות היא שיטה מיטבית, לסילוק שומנים ולהאצה משמעותית של מערכת הלימפה ותהליך חילוף החומרים בגוף. טיפול באלקטרודות, הוא אחד הטיפולים היעילים ביותר כיום, אשר הוכחו כמסייעים משמעותית בתהליך ההרזיה. הטיפול נעשה על ידי חיבור אלקטרודות לפני הגוף במוקדים אסטרטגים- בטן, ישבן, זרועות וירכיים.

פולסים חשמליים בעוצמות שמותאמות למצב גופך מועברים ויוצרים פעולת שריר כפויה המחייבת את הגוף לעבוד. המשמעות? טיפול בן 30 דקות שקול לשעתיים רצופות של עבודה גופנית במכון הכושר. מטופלות אשר שילבו טיפול של ניקוי רעלים וניקוז לימפתי- בין אם בחליפת לחץ או בטיפול באלקטרודות, מעידות על הצלחה יתרה בדיאטה קלות התמדה ותוצאות בשטח.

כיצד תדעי איזה טיפול מתאים לך?

בחירת סוג הטיפול חיונית להצלחתו. אצלנו ב- "אנה מאיר קוסמטיק", טיפולים המתמקדים בניקוי רעלים נוטים לשלב בין שיטות הטיפול השונות- טיפול במכשירי רטט, אלקטרודות וחליפות לחץ, על מנת להעניק לכל מקרה פתרון מותאם אישית.

אני מזמינה אותך להגיע לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ולהתנסות בניקוי רעלים כחלק מתהליך הדיאטה שלך. 
בהצלחה!