10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

תוכנית Slim Life

אימון לשינוי הרגלי נכונה

אימון תזונתי הינו דרך חדשה להסתכל על התפריט היומי והרגלי התזונה. התוכנית משלבת מספר טכניקות להעלת מוטיבציה יומיומית, שיפור במטבוליזם, הצרת היקפים וטיפולים לשריפת שומן, שינוי אמנות והרגלי תזונה בעזרת N.L.P.
השינוי הגדול שנכנס כעת, הוא יכולת של אדם לסגל לעצמו דרך חדשה, שבה הוא הולך ומסתכל על התזונה והרגלי האכילה שלו, במשקפיים חדשות לחלוטין. שינוי מנטלי של “שמן” לאדם שחיי חיים חטובים.
אימון תזונתי הוא היכולת לשים לב לתהליכים שקורים בגוף במהלך השינוי התזונתי ולשים דגש על ההצלחה שלו, מבלי להזניח את הדרך אל היעד.

השינוי בין אימון תזונתי לבין פגישה עם תזונאית שרק רושמת תפריט ואז הנייר הולך לפח לבין אימון תזוני, הוא למעשה, שינוי חשיבה והרגלי תזונה כאן ועכשיו.

יתרונות האימון התזונתי

יתרונות האימון התזונתי הם רבים ומגוונים. ניתן לסווג את ההצלחה של אימון תזונתי לעומת השיטות המקובלות האחרות לשינויים תזונתיים אחרים לפי עקרונות אלו:
הצלחה לטווח הארוך של שינוי הרגלי תזונה, מבלי לחזור למשקל הקודם או אף להעלות אותו. טיפול בחשיבה וביחס למזון.
שליטה משקל הגוף. שינוי בהרגלים יומיומיים ושיפור איכות החיים ובעיות בריאות שונות, לאורך זמן.
הכרה אמיתית בחשיבות התהליך הפנימי המתלווה לשינוי החיצוני.
התרגשות חיובית מהטיפול, להבדיל מרגשות תסכול וקשיים שונים הנובעים מהתהליכים ומהעוצמה שלהם.

ההצלחה לטווח הארוך היא קנה מידה איכותי, המאפשר לנו לדעת את העוצמה של אימון תזונתי, ביחס לשיטות אחרות. אימון תזונתי הוא בהכרח, גישה תהליכית יותר ועמוקה יותר, מאשר פגישת ייעוץ שאינה לוקחת את האחראיות על המשך הדרך.

שלב ראשון: Detox Balance ניקוי רעלים

הגוף שלנו אינו יכול להתמודד על ריבוי רעלים משום שעודף רעלים עלול להיות מסוכן לאיברים חיונים כמו המוח והלב ועל כן הגוף בחוכמתו מנתב את אותם הרעלים אל מאגרי השומן שלנו.
הרעלים מצטברים להם ברקמות השומן שלנו באופן עיקש ואינם נוטשים את השומן עד לביצוע דיאטת ניקוי רעלים.
ככל שכמות הרעלים בגופנו גבוהה יותר כך הגוף מתגונן ומעלה משקל.
טיפולי בעטיפת תחבושות skinny wraps
דיאטת ניקוי רעלים שמונעת מהגוף לצבור רעלים נוספים בשילוב של צמחי מרפא ותוספי מזון שמעודדים את יכולת הכבד להוציא את הפסולת מהגוף יכולה לתרום לניקוי הגוף מהרעלים ולירידה במשקל.

שלב שני בתהליך: Fat Freeze

הקפאת שומן זה הרס תאי שומן באזורים קשים במיוחד. טיפול נעשה מטכנולוגיית הקירור קריאו סלים המקררת את אזור עד 10- מעלות ובכך נעשה הרס תאי שומן עד 10% תאי שומן נהרסים ומתנקים מהגוף.

שלב שלישי בתהליך: Sellu Light

השיטה הינה חדשנית, טבעית ומהמתקדמות ביותר להצרת היקפים והורדת סנטימטרים עודפים מהיקף הגוף.
במהלך הטיפול אנחנו משתמשים בתכשירים ארומתרפיים ייחודיים לחברה, פרי מחקר ופיתוח של שנים, העשויים מחומרים טבעיים בלבד, אותם אנו מורחים על הגוף.
לאחר מכן, מתבצעת עטיפה של האזור המטופל באמצעות תחבושות מיוחדות, עשויות מחומר אלסטי איכותי ומיוצרות בטכנולגיה מתקדמת שתפקידה לגרום להצרת היקפים ושריפת שומן.
בתהליך זה חומר גורם לשינוי דרמטי של טמפרטורות הגוף ,מחימום עד 40מעלות עד לקירור 25 מעלות,הגוף במאמץ לחמם את עצמו מתחיל לשרוף מאגרי שומן על מנת לצרוך את האנרגיה .
בעזרת שיטה זו ניתן להגיע לתוצאות מדהימות ומוכחות הצרת היקפים ושריפת שומן עורף.

שלב רביעי בתהליך: Fat Freeze

הקפאת שומן גורם לתאי שומן באזורים קשים במיוחד.טיפול נעשה מטכנולוגיית הקירור קריאו סלים המקררת את אזור עד 10- מעלות ובכך נעשה הרס תאי שומן עד 20% תאי שומן נהרסים ומתנקים מהגוף.

שלב חמישי בתהליך: Skin Up

מורחים על העור חומרים פעילים המכילים חומצה היאלרונית וחומרים בוני קולגן הגורמים 
לגוון עור אחיד, מראה צעיר יותר, מתיחה ומיצוק העור, העלמת קמטים וקמטוטים, העלמת סימני הרזיה וצלקות, והגברת זרימת הדם. ניתן לראות את התוצאות כבר מטיפול הראשון.

תפריט נגישות