10% הנחה - ברכישת מעל 1000 ₪ ממוצרי טיפוח בחנות האתר | לקבלת ההנחה כנסו לחנות

המסת שומן בטני

הכירו את המנוי השנתי

המנוי השנתי ב-Slim Skin הוא יותר מסתם חברות; זוהי הבטחת יופי שכל אחד צריך להחזיק. לפני שנעמיק בפרטי התמחור, חשוב לציין כי מנוי בלעדי זה מתאים לנשים וגברים כאחד וכולל סדרה עקבית של טיפולים בתשלום על בסיס חודשי. המנוי מכסה מגוון רחב של טיפולים המכוונים לאזורים שונים בגוף.

 

קביעת העלות השנתית

בדיקה מעמיקה שערכנו העלתה כי כל לקוח מקבל הצעת מחיר מותאמת. המומחים במרפאת Slim Skin נפגשים באופן אישי עם כל המתעניינים (ראוי לציין כי המדריך מכוון גם לגברים, אם כי כתוב בשפה נשית) כדי להעריך את צרכי הטיפול שלהם ואת תדירותם. כתוצאה מכך, לא ניתן לספק עלות מדויקת, מכיוון שהיא משתנה בכל מקרה לגופו.

הכללת מנוי

מי שנרשם למנוי השנתי של המרפאה יכול ליהנות ממגוון הטיפולים הבאים:

– טיפולי הרזיה עם תחבושות

– טיפולי פיגמנטציה ונימים

– הקפאת שומן

– טיפולי הזרקת חומצה היאלורונית

– טיפולי בוטוקס

– מזותרפיה, ועוד

המנוי המשתלם ביותר הזמין

המנוי השנתי של Slim Skin נחשב למשתלם ביותר מכמה סיבות. ראשית, היא מאפשרת לאנשים לעבור באופן עקבי טיפולים שונים. שנית, הליכים קבועים מובילים לתוצאות אופטימליות וארוכות טווח. הסיבה המשמעותית ביותר, לדעתנו, נוגעת להנגשת ייעוץ מקצועי בעת הצורך.

ראוי לציין כי מי שעובר טיפולי יופי באופן ספורדי אולי אין גישה להדרכה מקצועית. מצב כזה אינו סביר עם עור רזה. המנוי מאפשר ללקוחות להתייעץ עם מומחי המרפאה לפני, במהלך ואחרי הטיפולים.

 

אין יותר דאגות בדוח האשראי

לקוחות הבוחרים בטיפולי יופי במרפאת Slim Skin יכולים להפריש את דוחות האשראי החודשיים שלהם. ניטור תכוף הוא מיותר, כמו חיובים נעשים מדי חודש, ביטול האפשרות של הפתעות בלתי צפויות.

מחשבות אחרונות – התחייבי למשטר היופי שלך

עלות המנוי השנתי ב-Slim Skin תיחשף רק לאחר התייעצות עם המומחים באתר. בשלב זה, אתם כבר מבינים במה כרוך המנוי ומדוע הוא הבחירה המועדפת על רבים. השלב הבא הוא לקבוע אילו טיפולים תרצו לעבור.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים כאן בטופס או התקשרו: 5073*

תפריט נגישות